“Zawsze wygrani” przez radio nagrani

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

II Mazurski Konwent Gier Planszowych za nami. Nie da się ukryć, że nasza impreza nabiera rozpędu, gromadzi coraz więcej zainteresowanych. Trudno ich było policzyć ze względu na dużą rotację, ta zaś wynikała stąd, że wśród gości mieliśmy wielu przyjezdnych (Kętrzyn, Węgorzewo, Olsztyn, Nidzica, Warszawa) i że nasi uczestnicy próbowali pogodzić rozgrywki z opieką nad dziećmi, pracą i… wzięciem udziału w wydarzeniach „za miedzą” :). Tym bardziej cieszymy się z ich przybycia, bo najwyraźniej nasza oferta była dostatecznie atrakcyjna.

Wszystko wskazuje na to, że podobne zdanie mają lokalne media. We czwartek rano zostanie nadana audycja z udziałem organizatorek konwentu w radiu* internetowym „Barcja”, możliwe też, że będzie o czym poczytać w jednej z gazet.

Niebawem opublikujemy relację z Konwentu również na naszej stronie.

*****

Wiedzieliście w ogóle, że 1 sierpnia ruszyło nasze powiatowe radio? Polecam – nadają bardzo dobrą muzykę, właśnie mija druga doba, a jeszcze nie słyszałam dwukrotnie tego samego utworu. Poniżej link:

http://www.radiobarcja.fm/jak-nas-sluchac/

4 komentarze
  1. Ależ oczywiście, że mówili(śmy) w radiu, a nawet pisali(śmy) w gazecie (ach te media, nie możemy się od nich odkleić! no i niektórzy wpadają przez nas w konsternację, bo trudno to nazwać “parciem na szkło”), ale do rzeczy:
    Gramy już w piątek 26 sierpnia!
    Do zobaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.