Atrakcje i kompleksy Srokowa

Na parkingu pojawiły się zadaszone miejsca wypoczynkowe i tablica z atrakcjami turystycznymi Gminy Srokowo. Poniżej zawartość tablicy. Zdjęcia robione w deszczu – doceńcie poświęcenie fotografa i nie skupiajcie się zanadto na malowniczych kropelkach… Znajdziecie tu ciekawsze atrakcje. Nie krytykuję. Przecież ktoś na pewno bardzo się starał!

9 komentarzy
 1. Atrakcyjne kompleksy Srokowa Znalazłoby się więcej pewnie atrakcji i kompleksów. Szacun za postawienie nowych elementów architektonicznych. Może da się jeszcze co nieco naprawić?

 2. No nieee!! To już skandal! Na tablicy roi się od błędów, jak tak można??!! Przecież to reprezentuje nas, mieszkańców! “Dzwonica”, “Koskowo”, “Lesniewo”, “Kosciół”, drobne braki jak odstępy przy myślnikach. Wszystkie nazwy są z dużej litery, ale “Kosciół ewangelicki” już nie. Czy to tak trudno było sprawdzić, że jego nazwa to Kościół Ewangelicko – Augsburski??! Natomiast, jaki to Kościół w Srokowie to trzeba się już domyślać… No tak, przecież to takie OCZYWISTE!
  Dlaczego prywatny park linowy jest ujęty w atrakcjach? Żeby było fair, powinno wymienić się wszystkie punkty, np. agroturystyczne.
  “Dzwonnica w Kosakowie” czy “Dzwonica w Koskowie” z takim samym zdjęciem? Zdecydujcie się!
  Podsumowując, analfabetyczny gniot i tyle! WSTYD!
  Inicjatywa dobra, ale do poprawki!

 3. @Mieszkaniec.Sr – Koskowo istnieje, niemalże 200 km od Srokowa. To musi być niezła atrakcja, skoro stoi tam identyczna “dzwonica”!

  • Na parkingu miejsce wypoczynkowe bardzo fajne, młodzież będzie miała się gdzie spotykać. Co do tablicy- bardzo dużo błędów, czy nikt tego wcześniej nie czytał? A Wieża Bismarka, to obecnie miejsce dość niebezpieczne, na co zwróciło uwagę Nadleśnictwo umieszczając tam tabliczkę, że grozi zawaleniem.

 4. No niechlujnie, bez dwóch zdań. Zajeżdżałam, zwabiona tą tablicą. Fajne te zadaszenia, ludzie korzystali już wcześniej, teraz pewnie będzie ich jeszcze więcej. Niestety, trochę tam ciemno – może jakaś lampa by się przydała? Co do tablicy – trzeba ją poprawić, nie ulega wątpliwości. Jest bardzo wysoko, z mapy niewiele się da wyczytać dla kogoś takiego jak ja, tzn. z metra ciętego. Z reguły na takich mapach w turystycznych miejscach można palcem sobie wskazać interesujące nas punkty. No i te Koskowo czy Lesniewo… Ta bylejakość generalnie źle świadczy o gminie.

 5. Wstyd dla mieszkańców Srokowa, jak można postawić tablicę pełną błędów? Czy osoby stawiające ją nie znają podstaw ortografii?

 6. Piękne zadaszone miejsca do miłego spędzania czasu. Niestety, pod jednym warunkiem – do tablicy trzeba stać tyłem. W przeciwnym razie pilnie potrzebna będzie “oczu kąpiel”, a nawet “kompiel” (idąc tokiem “myślenia” twórcy napisów).

  Błędy, powtarzające się miejsca, zdjęcia ogółu a nie szczegółu, brak oznaczeń na mapie, wysokość na której zawieszono planszę. Nie do wiary, że można spieprzyć tak wiele w jednej tablicy promującej nie tak wielką przecież gminę!

  Czuję zażenowanie i wstyd. Ktoś ewidentnie nie przyłożył się do zadania, ale kto to zaakceptował? Kolejne wydane i wyrzucone pieniądze.

  P.S. Kropelki deszczu są tu największą atrakcją w pozytywnym znaczeniu.
  P.S. 2. Do pomysłodawcy i wykonawcy! – nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem! Poprawcie to raz dwa i będzie po krzyku. Możecie nawet działać pod osłoną nocy! Chociaż może lepiej nie, bo wtedy cała gmina może zobaczyć jak płoniecie ze wstydu. Najlepiej wybierzcie dżdżysty* dzień.

  *deszczowy

 7. Ja trochę z innej beczki. Skoro mowa jest o atrakcjach turystycznych to rozumiem, że za mniejszą lub większą opłatą mogę tam pojechać i je zwiedzić. Nigdy nie przechadzałam się po dworku w Solance, Srokowskim Dworze, czy też nie podziwiałam z bliska dzwonnicy w Kosakowie.
  Nazywanie ich atrakcjami turystycznymi to chyba przesada. Czy te obiekt mają coś do zaoferowania turystom?

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.